20-latek zatrzymany za znęcanie i posiadanie środków odurzających

Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Nowy Targ za znęcanie i posiadanie narkotyków.  Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat.

Fot. Policja

W czwartek po południu policjanci zostali wezwani na interwencję do gminy Nowy Targ, gdzie na jednej z posesji miał  awanturować się 20-letni mężczyzna. Po przyjeździe na miejsce zastali młodego człowieka, który groził swojej matce i sąsiadce, a także uderzył swojego sąsiada, który zwrócił mu uwagę na niestosowne zachowanie. Jak się okazało, to nie pierwsze takie agresywne zachowanie 20-latka, który od jakiegoś czasu znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną.  Policjanci ujawnili także w jego domu pewne ilości amfetaminy. Agresor został zatrzymany w nowotarskiej komendzie. Zabezpieczono  także  2 kilogramy mefedronu, który posiadał mężczyzna.

W sobotę podejrzany usłyszał prokuratorskie zarzuty znęcania, kierowania gróźb oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwa 20-latkowi może grozić kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE