Tragiczny wypadek. Zginął 35-letni kierujący motocyklem

17 kwietnia br., około godz. 17, na skrzyżowaniu ulicy Trzebińskiej z Centralną w miejscowości Myślachowice (powiat chrzanowski) doszło do tragicznego wypadku, w którym 35-letni kierujący motocyklem Kawasaki, poniósł śmierć na miejscu.

Fot. Policja

W zdarzeniu uczestniczył również Opel, kierowany przez 77-letniego mieszkańca gminy Trzebinia  oraz pojazd m-ki Citroen, kierowany przez 41 – letnią mieszkankę gminy Trzebinia. Oboje kierujący trzeźwi. Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie prowadzi postępowanie nadzorowane przez tut. Prokuraturę Rejonową, którego celem jest wyjaśnienie przyczyn oraz okoliczności tragicznego wypadku drogowego.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. W przypadku wjazdu na skrzyżowanie prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w sytuacji zmiany kierunku jazdy. Każdy uczestnik ruchu drogowego niezależnie czy jest to pieszy, kierujący samochodem czy motorowerem  musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.

Pamiętajmy, że w przypadku zaistnienia zdarzenia drogowego samochodu z motocyklem, to właśnie kierujący motocyklem mają mniejsze szanse na wyjście z wypadku bez obrażeń.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE