Lidl wprowadza wielorazowe maseczki. Przebił wszystkich ceną!

Lidl Polska i Adrian Fabryka Rajstop łączą siły. W ofercie sieci pojawią się maseczki ochronne wyprodukowane przez polskiego producenta tekstyliów. Maski mają cztery warstwy, nadają się do prania i są wielokrotnego użytku. W sprzedaży dostępne będą od czwartku, 30 kwietnia.

Fot. Materiały prasowe

Lidl Polska za pośrednictwem swoich sklepów rozpocznie sprzedaż masek ochronnych wyprodukowanych przez polskiego producenta tekstyliów – firmę Adrian. Maseczka ochronna jest czterowarstwowa, wykonana z dzianiny poliamidowej, która zapewnia swobodny przepływ powietrza.

Nie uczula, można ją prać o co ważne, została wyprodukowana w Polsce. Jej zaletą jest również niska cena 3,99 zł/ 1 sztuka.

„Projektując maskę ochronną bardzo ważne było dla nas, aby produkt był wysokiej jakości oraz chronił górne drogi oddechowe użytkownika. Udało nam się to osiągnąć, używając materiału, który nie uczula oraz umożliwia swobodne oddychanie. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Lidl Polska nasz produkt będzie możliwy do kupienia w każdym sklepie sieci” – Małgorzata Rosołowska-Pomorska, właścicielka firmy Adrian.

Produkt pojawi się we wszystkich sklepach sieci Lidl Polska od czwartku, 30 kwietnia.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE