Znany aktor zginął w tragicznym wypadku. Odnaleziono jego nieznane nagranie. Piękne! [WIDEO]

Waldemar Goszcz  znany m.in  z serialu Adam i Ewa 24 stycznia 2003 poniósł śmierć w wypadku samochodowym w okolicach Ostródy, gdy prowadzona przez niego Lancia Lybra podczas wyprzedzania zderzyła się z jadącym z naprzeciwka Fordem Escortem. Goszcz zginął na miejscu. Razem z nim jechali Radosław Pazura i Filip Siejka, którzy przeżyli wypadek. Poszkodowany w wypadku został także kierowca forda.

„Waldek Goszcz i uratowana piosenka „Tak Daleko” nagrana tuż przed tragiczną śmiercią. Wszyscy kojarzymy go z roli Adama w serialu Adam i Ewa emitowanym na początku lat dwutysięcznych. Waldek, poza aktorstwem, zajmował się też modelingiem i był wokalistą. W listopadzie 2001 wydał solowy album zatytułowany „Waldek Goszcz”.

Krążek promowały dwa single: „Orfeusz” i „Lalka”. W 2003 roku, na dwa tygodnie przed wypadkiem samochodowym, w którym zginął, nagrał piosenkę „Tak Daleko”. Nagrania zostały niedawno odnalezione w prywatnych archiwach. Utwór postanowiono wydać ku pamięci Waldka. Śpiewał: „Żyjemy obok w snach, w nich Ty i Ja. Mijamy się na schodach wielkich miast. (…) Tak czuję to, że jesteś gdzieś blisko mnie”. Za realizację nagrań odpowiadał Paweł Danikiewicz, dokonano ich w Oskar Studio w Łomiankach. Grzegorz Mukanowski zrobił remastering w 2020 roku.” – czytamy w opisie nagrania.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE