Nawet do 80% taniej – Startuje Wielka Wyprzedaż w Lidlu!

Sieć Lidl Polska z myślą o swoich klientach przygotowała dla nich wielką wyprzedaż produktów przemysłowych oraz tekstyliów. Promocją objęto ponad 100 produktów – m.in. ubrania damskie i męskie, obuwie, odzież sportową, ale również pościel, zabawki czy akcesoria ogrodowe. Podczas zakupów niezbędnych artykułów spożywczych klienci od czwartku, 23 kwietnia, będą mogli skorzystać z wielkiej wyprzedaży i kupić promocyjne produkty nawet do 80% taniej.

Fot. Kraków w Pigułće

Wielka wyprzedaż Lidla rozpoczęła się w czwartek, 23 kwietnia i potrwa do końca miesiąca. Klienci odwiedzający sklep w celu zrobienia zakupów niezbędnych artykułów spożywczych, będą mogli skorzystać z promocji oraz kupić wybrane tekstylia i artykuły przemysłowe nawet do 80% taniej.

Oprócz tekstyliów w ofercie znalazły się akcesoria ogrodowe, a także artykuły do sprzątania domu, obuwie, pościel, zabawki oraz produkty, które warto mieć w domowym warsztacie z narzędziami.

Lista produktów objętych wyprzedażą w sklepach stacjonarnych Lidl Polska znajduje się na stronie lidl.pl. Wielka wyprzedaż potrwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE