Niezwykłe podziękowania… na płocie!

Miła niespodzianka spotkała służby w ostatnich dniach odwiedzin jednej z rodzin z powiatu krakowskiego przebywającej w kwarantannie. Rodzina podziękowała mundurowym w niezwykły sposób. Ten gest zapamiętamy na długo.

Fot. Policja

Codziennie policjanci wspólnie z żołnierzami sprawdzają osoby przebywające w kwarantannie. To nie są tylko kontrole dotyczące stosowania się obywateli do przestrzeganych nakazów. Służby w trosce o te osoby sprawdzają również, czy rodzinom niczego nie brakuje. W każdy dzień odwiedzin pytają o stan ich zdrowia, czy potrzebują środków spożywczych, leków itp., jednocześnie zbierając informacje o tych brakach, które przekazują dalej celem ich realizacji przez właściwe organy. To prawda służby pilnują porządku w zakresie stosowania się nakazów, zakazów i respektują, kiedy obywatele się do nich nie stosują, bo to należy do naszych zadań. Jednak pamiętajcie, że my również troszczymy się o Was i z całych sił staramy się podołać również tym dodatkowym obowiązkom związanych ze zwalczaniem epidemii jakie zostały nam przydzielone, abyście pozostali bezpieczni. Wiemy też, że doceniacie nasze starania, poświęcenie i naszą pracę, o czym niedawno przekonaliśmy się na własne oczy.

Jedna z rodzin powiatu krakowskiego przebywająca w kwarantannie okazała swoją wdzięczność służbom w zaskakujący i niezwykle serdeczny sposób. Podczas ostatnich dni odwiedzin tej rodziny, policjanta i żołnierza spotkała miła niespodzianka. Rodzina na swoim ogrodzeniu wywiesiła duże kartki z treścią podziękowań właśnie dla nich, dla służb mundurowych. Taki gest pokazuje nam to, że doceniacie naszą pracę, oraz to, że dobrze ją wypełnialiśmy podczas codziennych odwiedzin osób w kwarantannie.

My, służby mundurowe również Wam dziękujemy za to, że nas doceniacie, ale także za to, że przestrzegacie panujących nakazów i zasad bezpieczeństwa, bo tylko dzięki takiemu zachowaniu szybciej wrócimy do poprzedniego życia, życia bez epidemii.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE