Biedronka w weekend non-stop. Banany praktycznie za darmo i promocje na produkty

Od piątkowego poranka ponad 2500 sklepów sieci Biedronka będzie czynne nieprzerwanie aż do niedzieli 26.04. Już od piątku wyjątkowa niespodzianka czeka na miłośników bananów. A z soboty na niedzielę na klientów czeka „Biała Noc”.

Fot. Kraków w Pigułce

Banan, ku zaskoczeniu wielu, jest jednym z najpopularniejszych owoców, po które sięgają klienci Biedronki – w samym 2019 roku kupili ich prawie 150 milionów kilogramów.

Specjalnie dla nich Biedronka przygotowała promocję, dzięki której od rana do północy w piątek i sobotę każdy klient posiadający kartę Moja Biedronka otrzyma zwrot wartości zakupionych bananów na specjalny voucher (do 10 zł na dzień), możliwy do wykorzystania w dniach 29-30 kwietnia.

„Biała Noc” z soboty na niedzielę​ to z kolei oferta dla tych klientów, którzy kupią 20 różnych produktów, spośród nich 3 otrzymają gratis – możliwe są zwielokrotnienia tego rabatu. Promocji nie podlegają jednak produkty standardowo wyłączane z promocji ze względu na osobne przepisy prawne, takie jak: alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego oraz torby zakupowe.

Dla miłośników grilla Biedronka przygotowała promocję „Oszczędzaj Połowę”. W jej ramach od niedzieli 27.04 do 2.05 Kiełbasa Śląska 550 g. będzie oferowana w ofercie 1+1 gratis, a w kolejnych dniach klienci będą mogli zaoszczędzić połowę wartości innych produktów, które będą sukcesywnie komunikowane w sklepach.

Oprócz promocji przygotowanych specjalnie na najbliższy długi weekend w Biedronce klienci mogą skorzystać jeszcze z rabatu Mega Koszyk – do soboty 25.04, do 6:00 rano.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE