Nieoficjalnie: Wybory w wakacje!

Jak nieoficjalnie ustalił reporter Polsat News Rafał Miżejewski, wybory prezydenckie mogą odbyć się w lipcu lub w sierpniu. 

Partia Prawa i Sprawiedliwości wraz z Porozumieniem przygotowały specjalne rozwiązanie, które da wszystkim Polakom możliwość wzięcia udziału w demokratycznych wyborach.

 

Wspólne oświadczenie Prezesa #PiS J. #Kaczyński oraz Prezesa #Porozumienie J. #Gowin: Prawo i Sprawiedliwość oraz Porozumienie przygotowały rozwiązanie, które zagwarantuje Polakom możliwość wzięcia udziału w demokratycznych wyborach

 

AKTUALIZACJA:

Po 10 maja 2020 r. oraz przewidywanym stwierdzeniu przez SN nieważności wyborów, wobec ich nieodbycia, Marszałek Sejmu ogłosi nowe wybory prezydenckie w pierwszym możliwym terminie.

AKTUALIZACJA 2:

Wybory przeprowadzone przez Państwową Komisję Wyborczą, w trosce o bezpieczeństwo Polaków, ze względu na sytuację epidemiczną, odbędą się w trybie korespondencyjnym.

AKTUALIZACJA 3:

Porozumienie Jarosława Gowina zobowiązuje się do poparcia ustawy o szczególnych zasadach przeprowadzania wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej 1/2

2/2 zarządzonych w 2020 r., a jednocześnie przedstawi, w uzgodnieniu z Prawem i Sprawiedliwością, propozycje jej nowelizacji.

 

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE