Maseczki znanej sportowej marki w Żabce. Znamy ceny

Żabka od kilku tygodni wspólnie z franczyzobiorcami kontynuuje dystrybucję maseczek jednorazowych bez zysku. Dodatkowo od 6 maja br. w związku z zapotrzebowaniem klientów wprowadza do oferty produktowej sprzedaż komercyjną maseczek wielokrotnego użytku polskiej marki sportowej 4F. Maseczki marki 4F będą dostępne w sprzedaży pojedynczo w cenie 5,99zł oraz w trzypaku w cenie 14,99zł.

Fot. Wikipedia

Maseczki 4F będą dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i cenowych.

Od 6 maja br. w sieci dostępne są do kupienia maseczki pakowane pojedynczo, bawełniane z dwiema warstwami polipropylenowymi w cenie 5,99 zł. W kolejnych dniach w Żabkach będą dystrybuowane również maseczki złożone z dwóch warstw dzianiny poliestrowej z jonami srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne. Maseczki będą pakowane w trzypaki i dostępne w kolorze czarnym i białym, w cenie 14,99zł. Wszystkie maseczki mogą być prane w temperaturze 60°C i zachowują swoje właściwości do 10 prań. Obydwa warianty przeznaczone są dla osób dorosłych. Żabka zapowiada, że w najbliższym czasie w sieci pojawią się także maseczki dla dzieci.

Sieć Żabka wyposażyła w maseczki wielokrotnego użytku  także pracowników, franczyzobiorców oraz obsługę sklepów. Przypomnijmy, że w połowie kwietnia sieć wprowadziła do dystrybucji  jednorazowe maseczki ochronne w cenie 16,17 zł za pakiet 10 sztuk. Ich cena wynika z całkowitej rezygnacji z marży zarówno przez sieć, jak i franczyzobiorców. Łącznie  Żabka rozdystrybuuje ok. 30 mln maseczek jednorazowych, by każdy klient mógł zabezpieczyć siebie i najbliższych. Pół miliona jednorazowych maseczek ochronnych Żabka Polska przekazała służbie zdrowia.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE