Biedronka rozdaje ekspresy do kawy za darmo!

Aby Dzień Matki nabrał szczególnego znaczenia Biedronka wprowadziła do sprzedaży produkty w promocyjnych cenach. Sieć wprowadza m.in. ekspresy do kawy za który klient dostanie równowartość towaru w bonach. To tak, jakby produkt dostać za darmo.

Fot. Kraków w Pigułce

Z okazji Dnia Matki Biedronka postanowiła zaoferować klientom ekspresy do kawy DeltaQ z kartą Moja Biedronka w praktyce… za darmo, pod pewnymi warunkami.

Przy zakupie ekspresu klienci otrzymają bowiem voucher o jego równowartości, czyli na kwotę 299 zł lub 199 zł w zależności od wybranej wersji – ze spieniaczem do mleka lub bez. Vouchery będą ważne do 10 czerwca 2020 r.

W ofercie znajdą się także wykonane z porcelany naczynia lub zestawy w kwiatowe wzory marki Floral w cenie 29,99 zł za sztukę lub zestaw, w zależności od produktu. Są ramki na zdjęcia w cenie 9,99 zł za sztukę, w których można umieścić wspólną fotografię.

Biedronka przygotowała także zestawy 11 róż w cenie 6,99 zł, a także róże doniczkowe za 9,99 zł. Dostępne będą również tulipany w bukietach po siedem oraz piętnaście sztuk i cenach 7,99 zł oraz 14,99 zł. W specjalnej ofercie znalazły się storczyki doniczkowe w cenie od 21,99 zł oraz praliny i czekoladki.

Przy zakupie dwóch opakowań czekoladek Merci z kolei, drugi produkt jest 52% tańszy – cena za jedno opakowanie to tylko 10,99 zł. Praliny Ferrero Rafaello oraz Ferrero Collection dostępne są w cenie 24,99 zł/opakowanie (300 g. i 269 g.).

Dzięki Biedronce Mamy mogą jeszcze skuteczniej pielęgnować urodę. Na klientów czekają kremy do twarzy popularnych marek, takich jak Be Beauty, Tołpa, Eveline oraz Nivea. Przy zakupie kremu z oferty w dniach 21-23 maja, zastosowany został podobny mechanizm promocji, jak w przypadku ekspresów do kawy. Otrzymamy voucher o równowartości kupionego kremu. W ofercie sieci znalazł się również wałek do masażu i liftingu wykonany z białego jadeitu nazywanego w Azji kamieniem młodości. Masażer ma działanie przeciwzmarszczkowe, zmniejsza cienie pod oczami, odświeża i rozjaśnia skórę. Ma działanie relaksujące. Jest dostępny w cenie 14,99 zł.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE