Małgorzata Rozenek broni Radosława Majdana. Opublikowała oświadczenie męża

Małgorzata Rozenek bierze w obronę swojego męża. Nazwisko Radosława Majdana pojawia się w kontekście filmu „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego.

Fot. Mateusz Jagielski/East News

„Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego okazał się dokumentem, który wywołał lawinę komentarzy żarówo w internecie, jak i wśród celebrytów.

Małgorzata Rozenek bierze w obronę swojego męża. Jego nazwisko pojawiło się w kontekście filmu. Opublikowała oświadczenie swojego męża w którym zapowiada on wytoczenie procesu Sylwestrowi Latkowskiemu, jeżeli ten nie sprostuje, jak to nazwał, „oczywistej pomyłki”. Oświadczenie, podobnie, jak film wywołało mnóstwo emocji. Pojawiają się zarówno głosy wsparcia, jak i osoby, które krytykują sportowca.

Dokument to odpowiedź na film braci Sekielskich. Dziennikarz opisuje działania Krystiana W. ps. Krystek, któremu przypisuje się gwałty, molestowanie i czyny pedofilski. W filmie przewija się także motyw jednego z modnych pomorskich klubów, jaki miał odwiedzać oskarżony. Ten sam klub odwiedzali licznie różni celebryci. Latkowski zwrócił się do znanych osób o „powiedzenie prawdy”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Oświadczenie mojego męża. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE