Ogromna burza po filmie „Nic się nie stało”. O czym jest dokument Latkowskiego?

W TVP1 odbyła się premiera filmu dokumentalnego „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego. Zawrzało w sieci, wśród celebrytów, a do filmu odniósł się też Minister Zbigniew Ziobro. O czym opowiada film?

Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Dokument to odpowiedź na film braci Sekielskich. Dziennikarz opisuje działania Krystiana W. ps. Krystek, któremu przypisuje się gwałty, molestowanie i czyny pedofilskie.

Śledztwo w tej sprawie ruszyło w 2015 roku po samobójczej śmierci Anaid z Gdańska. 14-latka rzuciła się pod pociąg. Przedtem wyznała koleżance, że została zgwałcona.

Okazało się, ze pokrzywdzonych mogło być więcej, a „Krystek” został niedługo nazwany „łowcą nastolatek”. Mężczyzna działał przez kilka lat na terenie Pomorza. Film opowiada o tym, jak działał oskarżony, przedstawia zeznania i dramat ofiar. Mężczyzna stanął przed wymiarem sprawiedliwości.

W filmie przewija się także motyw jednego z modnych pomorskich klubów, jaki miał odwiedzać „Krystek”. Ten sam klub odwiedzali licznie różni celebryci. Latkowski zwrócił się do znanych osób o „powiedzenie prawdy”.

Film dokumentalny „Nic się nie stało” dostępny jest na platformie vod.tvp.pl.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE