5G: Dwa maszty w Łodzi stanęły w ogniu! Operatorzy stanowczo do rządu

W Łodzi spłonęły dwa maszty operatorów telefonii komórkowej. Podejrzewa się podpalenie. Operatorzy apelują do rządu, by ten zaangażował się w walkę z teoriami spiskowymi, które stają się coraz groźniejsze.

Fot. Pixabay

„Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji apeluje do Rządu, Samorządów oraz organów ścigania o zdecydowane działania w związku z kryminalną działalnością zakłócającą działanie technologii, od której zależy życie i zdrowie obywateli oraz funkcjonowanie Państwa” – piszą najwięksi operatorzy telefonii komórkowej zrzeszeni w PIIT w przesłanym nam komunikacie.

„Bez infrastruktury sieci bezprzewodowych i jej stałej rozbudowy, niemożliwe jest skuteczne działanie systemów ratunkowych. Znacznie utrudniony będzie również rozwój polskiej gospodarki oraz funkcjonowanie niemal każdej dziedziny naszego życia zawodowego i prywatnego, w trakcie i po epidemii” – apeluje organizacja.

„Wzywamy również właścicieli największych portali społecznościowych funkcjonujących w Polsce, do podjęcia skutecznych działań przeciwko stronom oraz autorom szerzącym dezinformację na temat wpływu pola elektromagnetycznego na zdrowie ludzkie i rozprzestrzenianie wirusa SARS-CoV-2 przez sieci bezprzewodowe, w tym 5G” – dodają.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE