Obiadek jak w domu! Przepyszne przepisy naszych babć w sercu Krakowa!

Resto bar Zielony Kredens znajduje się w samym sercu Krakowa na ul Św Krzyża 3 w sąsiedztwie Rynku Głównego.

„Oferujemy naszym gościom domową kuchnię krakowską i Małopolską. Wszystkie nasze przepisy pochodzą od naszych mam i babć. Dania obiadowe przygotowywane są na oczach naszych gości gdyz kuchnia jest otwarta.

Korzystamy z polskich produktów. W zielonym kredensie czas jakby zwolnił i nie dotyczy to tylko naszej zasady slow food ,ale i całego otoczenia. Oryginalne meble stare pocztówki oraz portrety dawnych mieszkańców krakowa. To wszystko sprawia że możesz poczuć klimat krakowa z ubiegłego wieku.

U nas tradycja miesza się z nowoczesnością co z pewnością idealnie oddają nasze potrawy , a zasada ZERO WATE jest nam bliska od samego poczatku dzialania naszej firmy. Szczególnie polecamy ręcznie lepione przez nas pierożki. Obok klasyków takich jak pierogi ruskie , z kapustą i grzybami czy z borówkami mamy nasze autorskie pierogi toskanskie ,indyjskie , szpinakwe lub bananowo -kokosowe. Zapraszamy do owiedzenia naszego przytulnego resto -baru a będziecie mogli sami odkryć wiecej smakow pierogów oraz innych potraw z naszego regionu.”

– pisze Resto bar Zielony Kredens.

Byliśmy i próbowaliśmy – zachęcamy serdecznie!

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE