Szokujący wypadek! Kierowca wjechał specjalnie w ratowników TOPR?! [WIDEO]

18-letni kierowca nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Na filmie widać, jak kierowca zahamował i przez to dwójka prawidłowo jadących rowerzystów znalazła się na samochodzie.

Fot. Pani Ewelina / Facebook

Wypadek nagrał się za sprawą przypadkowego kierowcy, który zamontowany miał wideorejestrator.

Rowerzyści na szczęście wyszli z tego cało. Kobieta ma jednak obrażenia barku skutkujące obrażeniami, które będą goiły się ponad tydzień. Oznacza to, że sprawa zapewne trafi do sądu. Okazało się również, że poszkodowani to małżeństwo, ratownicy TOPR, którzy na co dzień ratują ludziom życie.

„Postanowiliśmy go spędzić w Niedzicy i tradycyjnie potrenować” – pisze Pani Ewelina – „Pogoda i warunki były idealne. W sobotę cieszyliśmy się wszystkim: słońcem, fajną formą, pięknymi widokami i wspólnym czasem. Kręciliśmy w rejonie Łapszanki, Nowej Białej, Krempach itd… aż tu nagle nasz super dzień zakończył Młody kierowca, który na niemal pustej drodze trąbił na nas z daleka (jechaliśmy jeden za drugim) bo ścigał się z innym samochodem. Zestresował nas bardzo bo był agresywny. Grześ krzyknął na niego co robi i zaczęło się. Kierowca postanowił pokazać nam kto rządzi na drodze” – relacjonuje ratowniczka.

Nowotarska policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Jak mówią policjanci, kierowca okazał się 18-latek, który nie potrafił wytłumaczyć co się stało. Jak pisze Polsat News, mężczyzna posiadał prawo jazdy od 18 miesięcy.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE