Został zamordowany. Mężczyzna dramatycznie walczył o życie

Prokuratura w Nowej Hucie zajmuje się zbrodnią, do której doszło wczoraj w powiecie proszowickim. Żona ugodziła męża nożem. Pomimo jego dramatycznej walki o zatamowanie krwawienia niestety stracił przytomność i zmarł.

Fot. Łukasz / Kraków w Pigułce

„35 letnia kobieta ugodziła swojego męża nożem w klatkę piersiową na wysokości serca. Po zadanym ciosie mężczyzna miał podjąć próbę zatamowania krwawienia, która się nie powiodła i mężczyzna stracił przytomność. Mimo szybkiego przybycia na miejsce zespołu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i prowadzonej reanimacji nie zdołano uratować mężczyzny, który zmarł” – informuje Prokuratura w zamieszczonym komunikacie.

„Po uzyskaniu informacji o zdarzeniu na miejscu wykonano niezbędne czynności procesowe pod nadzorem prokuratora zmierzające do zabezpieczenia materiału dowodowego – w tym ujawniono i zabezpieczono nóż którym zadano cios – zaś po zakończeniu czynności zwłoki skierowano do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie celem przeprowadzenia oględzin i sekcji zwłok mężczyzny. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnej izbie zatrzymań” – wyjaśnia prokuratura.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE