Kraków – Nowe Czyżyny – dlaczego warto wybrać się do nowej galerii handlowej?

Galeria handlowa Nowe Czyżyny w Krakowie wypełniła lukę handlową w miejscu, gdzie rosnące potrzeby mieszkaniowe, a także rozbudowująca się nieustannie infrastruktura w obrębie krakowskiej dzielnicy warunkują rozwój i zapewnienie mieszkańcom komfortu na co dzień.

Fot. Materiały prasowe

Galeria Nowe Czyżyny została umieszczona w dogodnej lokalizacji, zapewniając swobodną możliwość odwiedzenia jej pieszo, na rowerze, komunikacją miejską oraz własnym samochodem. Zróżnicowany asortyment produktów, dostępnych w sieciach najpopularniejszych marek łączy się z ofertą lokalnych dostawców, zapewniających wysokiej jakości, regionalne wyroby.

Galeria handlowa Nowe Czyżyny w Krakowie – oferta dla każdego

Zróżnicowany asortyment punktów handlowych, oferujących w galerii swoje kolekcje, zapewnia możliwość wyboru spośród wielu producentów odzieży, galanterii, akcesoriów wyposażenia wnętrz, a także produktów wykończeniowych. Nie brak rozbudowanej oferty drogerii kosmetycznych oraz sklepów spożywczych, stanowiących najczęściej odwiedzane punkty, niezbędne na co dzień. W galerii Nowe Czyżyny dostępny jest hipermarket Carrefour, oferujący atrakcyjną ofertę produktów wysokiej jakości. Wśród drogerii, warto odwiedzić Douglas oraz Rossmann.

Duże powierzchnie, ogromny wybór

W nowej galerii na terenie Krakowa wiele sklepów posiada dużą powierzchnię, co oznacza szeroki asortyment produktów, wystawionych na ekspozycję. Sklep CCC posiada doskonałą lokalizację wewnątrz galerii, a dodatkowo zajmuje znaczną przestrzeń, na której można eksponować stylowe obuwie, torebki, plecaki oraz akcesoria. W CCC często odbywają się atrakcyjne promocje, dlatego warto zajrzeć do nowoczesnego butiku, w którym znajduje się asortyment dla całej rodziny. Niedaleko wejścia? Nie trzeba przechodzić wokół innych sklepów.

W Nowych Czyżynach urządzisz wnętrza kompleksowo

Sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz w nowej galerii wyrosły jak grzyby po deszczu. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą wystroju sypialni, jadalni lub salonu, wybierze się do JYSK, w którym znajdziesz również wszystko, co potrzebne do sypialni. Kołdry, poduszki i pościele w typowo skandynawskiej, ale również nowoczesnej stylistyce. JYSK zajmuje dużą przestrzeń tuż przy wejściu, co znacznie ułatwia wizytę w konkretnym celu. Nie musisz błądzić pomiędzy butikami. Może wstąpisz przy okazji do Home&You i do Pepco?

Nowe Czyżyny w Krakowie – na miarę potrzeb

Nowa galeria handlowa w Krakowie trafia w potrzeby mieszkańców Czyżyn, którzy zlokalizowani w nowo powstałych oraz dotychczas istniejących osiedlach potrzebują bliskiej, dobrze wyposażonej infrastruktury handlowo – usługowej. Ogromne zróżnicowanie dostępnych punktów, wysoka jakość oferowanego asortymentu, a także wyjątkowa atmosfera, tworzona przez ludzi, tak ważnych w konkretnym miejscu zachęcają do regularnych wizyt. Są miejsca z dobrym klimatem, takie, do których chcemy wracać. Właśnie takim miejscem jest galeria Nowe Czyżyny, która posiada wszystko, czego potrzeba mieszkańcom miasta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą nowej galerii, w której czekają wyjątkowe promocje, wyprzedaże i ogromny asortyment ofert. Galeria handlowa Nowe Czyżyny to miejsce, w którym kupisz wszystko, czego potrzebujesz nawet, jeżeli przyszedłeś tylko po wkręt do drewna oraz modne, skórzane mokasyny. Rodzinny obiad? Zapraszamy do restauracji, proponujących bogactwo różnorodnych smaków. Przy okazji można zakupić świeże pieczywo z lokalnej piekarni, idealne na leniwy, rodzinny poranek, gdy nie trzeba się spieszyć do codziennych obowiązków.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE