Groza na Czyżynach. Półnagi mężczyzna chodził z dwoma nożami

Mieszkańcy Czyżyn przeżyli chwile grozy. W niedzielę około południa na Czyżynach doszło do dziwnego i niebezpiecznego zdarzenia. Mężczyzna bez koszulki chodził z dwoma nożami w ręku.

Fot. Shutterstock

Mężczyzna chodził bez koszulki po os. 2 Pułku Lotniczego. W ręku miał dwa noże i spożywał alkohol. Zaniepokojeni zachowaniem mężczyzny mieszkańcy, wezwali policje.

„Wczoraj tuż przed godziną 13.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że po jednym z nowohuckich osiedli chodzi mężczyzna, który dziwnie się zachowuje i ma przy sobie niebezpieczne narzędzia” – oznajmia zespół prasowy policji.

„Na miejsce skierowany został patrol, który zatrzymał opisywaną w czasie zgłoszenia osobę. Zatrzymanym okazał się być ok. 40-letni mężczyzna, który w trakcie interwencji był agresywny wobec policjantów, groził funkcjonariuszom i ich znieważał. Został on przewieziony do komisariatu, a następnie osadzony w policyjnym areszcie. W miejscowym komisariacie prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie, mężczyzna zostanie między innymi poddany konsultacji medycznej. Jak do tej pory nikt z osób cywilnych nie złożył zawiadomienia związanego z zachowaniem mężczyzny.”

Policja prosi wszystkie osoby, które były świadkami niebezpiecznego zachowania mężczyzny, o zgłaszanie tego faktu bezpośrednio na VIII Komisariat Policji w Krakowie.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE