Policyjni „Łowcy głów” w akcji. Poszukiwana listem gończym 29-latka w rękach policji

Policyjni „łowcy głów” z Małopolski wytropili 29-latkę poszukiwaną listem gończym za rozbój

Od dwóch lat wymiar sprawiedliwości poszukiwał 29-latki, która za dokonanie rozboju w Olsztynie miała do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności. List gończy za Darią M. wydał za nią Sąd Okręgowy w Olsztynie.
Ponieważ ostatni adres zameldowania kobiety był w Piwnicznej (powiat nowosądecki) do działań poszukiwawczych włączyli się policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Krakowie. Podejrzanej jednak w Małopolsce nie było. Co chwilę pojawiał się jakiś trop, po czym okazywało się, że kobiety nie ma w tym miejscu. Kilka dni temu jednak policjanci otrzymali sygnał, że może ona przebywać w województwie mazowieckim.
2 lipca br. policyjni poszukiwacze z Małopolski udali się do Mławy (w województwie mazowieckim), gdzie wraz z miejscowymi kryminalnymi z weszli do mieszkania, gdzie według ich informacji chwilowo znajdowała się poszukiwana. 29-latka została zatrzymana i osadzona w zakładzie karnym w Warszawie.
W trakcie prowadzonych czynności poszukiwawczych ustalono, że ma ona dwójkę małoletnich dzieci, które z uwagi na nieobecność matki pozostają pod opieką babci. W związku z powyższym wystąpiono do Sądu Rodzinnego o zabezpieczenie interesu dzieci.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE