Rafał Trzaskowski przerywa wypowiedź przed kamerami i podaje dziennikarce wodę

Podczas debaty zorganizowanej przez dziennikarzy TVN i WP, doszło do zasłabnięcia jednej z dziennikarek. Rafał Trzaskowski przerwał wypowiedź i podał jej wodę.

Fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Do zdarzenia doszło kiedy pytania miała zadać Agnieszka Burzyńska, redaktor działu politycznego Fakt, prowadząca program Burza Polityczna w Fakt24.pl i Onet.pl.

Przypomniała ona Rafałowi Trzaskowskiemu, że zagłosował przeciwko obniżeniu wieku emerytalnego. Teraz jednak przyznał rację, że był to błąd. Spytała się jaka jest gwarancja, że i tym razem nie zmieni zdania.

Nie zmieniam zdania pod wpływem kampanii wyborczej, tylko pod wpływem wielu lat obserwacji. Od wielu lat i miesięcy słyszy pani moje wypowiedzi, które mówią, że dzisiaj dochodzimy jasno do konkluzji, że nie może być mowy o podwyższeniu wieku emerytalnego – powiedział kandydat. TVN24 podaje, że przerwał on swoją wypowiedź kiedy zauważył, że dziennikarka zaczęła czuć się źle. Wziął wodę przeznaczonym dla kontrkandydata i podał ja on dziennikarce. Przyznał, że w studiu jest gorąco.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE