PILNE! Policja poszukuje tej kobiety. Rzuciła kostką brukową w 6-letnią dziewczynkę. Dziecko walczy o życie

Jaworzniccy policjanci poszukują 46-letniej Klaudii Szuper-Sielskiej. Kobieta jest podejrzewana o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. 21.00 na ul.Matejki w Jaworznie. Osoby, które w ostatnim czasie widziały kobietę, lub mają jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, proszone są o pilny kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie poszukują 46-letniej Klaudii Szuper-Sielskiej. Kobieta bez stałego miejsca pobytu jest poszukiwana za usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka. Wczoraj około godziny 21.00 na ul. Matejki kobieta podeszła do bawiących się dzieci  i bez wyraźnego powodu rzuciła w jedno z nich kamieniem. Poszkodowaną okazała się 6-letnia dziewczynka, która z poważnymi obrażeniami głowy zagrażającymi życiu i zdrowiu została przetransportowana do szpitala w Ligocie. Poszukiwana kobieta jest osobą bezdomną, bardzo często podróżuje po terenie całego kraju. Wczoraj według zeznań świadków zdarzenia ubrana była w niebieską kurtkę. Policjanci prowadzący śledztwo proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu kobiety. Funkcjonariusze czekają na każdą wiadomość pod całodobowymi numerami telefonu: 47 618 33 84 bądź pod numerem alarmowym 112.

Na chwilę obecną trwają poszukiwania kobiety, w które jest zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów z Jaworzna i Katowic.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE