Utalentowany bajkopisarz z Krakowa ma marzenie. Pomóżmy mu je spełnić! [WIDEO]

Przychodzi taki moment w życiu, że wszystko trzeba zacząć od nowa. Po latach pracy w mediach, korpo a nawet w fabryce, postanowiłem wrócić do rodzinnego miasta i zacząć wszystko od zera. Zero wcale nie brzmi tak strasznie jakby się mogło wydawać. To bardzo dobry punkt by się odbić w kierunku spełnienia. Część już się spełniła a część czeka na wyklucie. Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/wj455d.

Postanowiłem całkowicie przebranżowić się i przerzucić na pisanie. Chcę wydać serie najlepszych bajek na świecie. Bajek które zostaną na pokolenia. Bajek z przesłaniem i humorem. Mam takie marzenie, żeby bawiły się przy nich całe rodziny, żeby każdy znalazł tam coś dla siebie i żeby w każdym została po ich przeczytaniu ta nieśmiertelna cząstka na lata.

Jak pomyślałem, tak też zrobiłem. Napisałem jedną serie, rozesłałem do wydawnictw i czekam. Pojawiły się wprawdzie pozytywne opinie i rozmowy trwają, ale dla autorów czas w wydawnictwach ciągnie się w nieskończoność. Powiedziałem jednak, że cierpliwie poczekam, no to czekam.

W trakcie tego czekania napisałem kolejną serię bajek dla młodszych i starszych, ale tym razem postanowiłem wziąć sprawy całkowicie w swoje ręce i wydać bajki poza wydawnictwem. Tak powstała seria pt Charcik i Galopek.

Znalazłem również ilustratora, Krzysztofa Kałuckiego, który swoją rewelacyjną kreską ożywia bohaterów i nadaje im niepowtarzalny i niezapomniany charakter. Ilustracje to bowiem wizytówka każdej bajki. Prace w tej kwestii już trwają.

Seria, którą pragnę wydać przy Waszym wsparciu to dziesięć opowiadań o przygodach dwóch dzielnych ślimaków, które zakładają agencję detektywistyczną. Czy sobie radzą? Absolutnie nie:) Za to odkrywają uroki świata, życia i podróży a z każdej sytuacji potrafią wyjść obronną muszlą.

Na co zbieramy?

Praktycznie na cały proces wydawniczy. Od ilustracji świetnego ilustratora Krzysztofa Kałuckiego, składu, druku, poprzez dystrybucję, promocję z rozmachem (bo bez tego ani rusz) aż po nagrania audio, bo w takiej formie również ukaże się cała seria.

Na zachętę przedstawiam pierwszy odcinek serii w wersji audio.

Życzę miłego słuchania i szczodrego wpłacania;)

Bardzo dziękuję za wpłaty oraz wszelkie udostępnianie na swoich profilach społecznościwych.

Niech bajka się urzeczywistnia a rzeczywistość ubajkawia!!! Dzięki Wam!!!

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE