Policja opisuje szczegóły zatrzymania kobiety która zaatakowała małą dziewczynkę

Opublikowanie w mediach zdjęcia kobiety podejrzewanej o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka na Śląsku przyniosło natychmiastowy skutek. 46 – latka została rozpoznana na ulicy przez mieszkańców Chrzanowa i po zgłoszeniu na numer alarmowy zatrzymana przez miejscowych policjantów. Podejrzana została przekazana już w ręce śląskich organów ścigania.

W poniedziałkowy wieczór tj. 13 lipca br. media opłynęła informacja o kobiecie, która na ul. Matejki w Jaworznie podeszła do bawiących się dzieci i bez wyraźnego powodu rzuciła w jedno z nich kostką brukową. Poszkodowana 6 – letnia dziewczynka z poważnymi obrażeniami głowy trafiła do śląskiego szpitala.  Od samego początku sprawie nadano najwyższy priorytet, a głównym zadaniem w pierwszej kolejności było zatrzymanie kobiety. Do pomocy w poszukiwaniach 46-latki włączyły się ogólnopolskie media, które opublikowały komunikat śląskiej  policji z wizerunkiem kobiety.
Wczoraj (14 lipca) około godz. 14:40 na numer alarmowy 112 małopolskiego CPR zadzwoniły kolejno trzy osoby z Chrzanowa, które rozpoznały poszukiwaną. Zgłoszenie zostało przekazane do miejscowej komendy powiatowej Policji.   Kobieta, według zgłaszających, miała znajdować się obok przystanku autobusowego na ulicy Podwale w Chrzanowie, gdzie usiłowała zatrzymać przejeżdżające samochody na tzw. „stopa”. Natychmiast wysłany na miejsce patrol wylegitymował ją  potwierdzając, że to poszukiwana. 47-latkę zatrzymano i doprowadzono do chrzanowskiej komendy gdzie została przekazana śląskim policjantom.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE