Anioł z Krakowa obchodzi dzisiaj urodziny

Mówią o niej Anioł z Krakowa, Piękna Dusza, Cudowny Człowiek, Świetna Aktorka a lista ta jest nieskończona. Anna Dymna obchodzi dzisiaj 69 urodziny.  

fot. Wikipedia

Zadebiutowała w 1969 roku w Krakowie na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego rolą Isi w „Weselu” Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Lidii Zamkow. Od tamtej pory wystąpiła w ponad 250 produkcjach filmowych, teatralnych i telewizyjnych. Od początku zachwyca nie tylko urodą ale i talentem oraz ciepłem.

Od lat zakochana w swoim pierwszym mężu, Wiesławie Dymnym, teatrze, Krakowie oraz w drugim człowieku, któremu zawsze spieszy z pomocą. Angażuje się bez reszty w  akcje charytatywne a praca nigdy nie przeszkadza jej w niesieniu pomocy innym.

Fundacja Mimo Wszystko powstała z jej inicjatywy i działa prężnie od  17 lat. Anna Dymna jako założycielka, pełni w niej funkcję prezesa społecznie. Pomaga osobom chorym i niepełnosprawnym w całej Polsce.

Piękna kobieta z pięknym sercem od zawsze życzy każdemu jak najlepiej. Dzisiaj to my życzymy Pani Annie wszystkiego co najlepsze od życia.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE