Poszukiwania 6-letniego chłopca w Małopolsce

Wczoraj po południu, do dyżurnego Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju zadzwonił zdenerwowany mężczyzna. W rozmowie przekazał, że był na spacerze w parku ze swoim synkiem, jednak stracił go z oczu i nie może go nigdzie znaleźć.

Fot. Pixabay

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Roztrzęsiony tata przekazał mundurowym, że jego syn jeździł na rowerku i nagle zniknął. W parku było bardzo dużo ludzi i trudno mu było odnaleźć dziecko. Mężczyzna szczegółowo opisał wygląd chłopca, wskazał kolor rowerka i kasku oraz szczegółowo opisał jego ubranie. Policjanci rozpoczęli poszukiwania. W działania zostali zaangażowani również strażacy z PSP i OSP w Chabówce. Na szczęście chłopczyk szybko się odnalazł. Policjanci zauważyli 6-latka siedzącego na ławce w okolicach parku linowego. Dzięki szczegółowym informacjom przekazanym przez mężczyznę, policjanci bez problemu rozpoznali chłopca pośród innych dzieci. 6-latek został przekazany ojcu.
Dane dotyczące ubioru, cech charakterystycznych i wyglądu osób zaginionych, zdecydowanie ułatwiają działania poszukiwawcze służb ratunkowych.
Apelujemy do rodziców o nadzór nad dziećmi, szczególnie w miejscach dostępnych dla dużej ilości osób.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE