Wspaniała historia. Pracownica stacji paliw znalazła sporą gotówkę. Dalej sprawy potoczyły się szybko

7 czerwca br. pracownica stacji paliw na podłodze pod ladą znalazła banknoty w kwocie 700 zł. Kobieta domyślając się, że pieniądze mogła zgubić klientka, której podczas dokonywania płatności upadł portfel, powiadomiła Policję.

Fot. policja

Sprawą odnalezienia właścicielki pieniędzy zajął się dzielnicowy. W trakcie czynności policjant ustalił, że klientka ,do której mogła należeć gotówka, przyjechała na stację paliw taksówką. W związku z tym, mundurowy zaczął poszukiwania taksówkarza. Trop okazał się słuszny. Dzielnicowy posiadając informacje dotyczące adresu, z którego był zamówiony kurs na stację paliw, ustalił dane kobiety.

36 – latka nie kryła zaskoczenia, kiedy do jej drzwi zapukał dzielnicowy z pytaniem, czy kilka tygodni temu zgubiła pieniądze. Po potwierdzeniu okoliczności w jakich doszło do utraty gotówki policjant zwrócił kobiecie 700 zł.

Szczęśliwa właścicielka zguby, podziękowała pracownicy stacji za odnalezienie gotówki, a dzielnicowemu za włożony wysiłek i zaangażowanie, dzięki którym odzyskała utracone pieniądze.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE