Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Fot. Policja

Do tragicznego wypadku doszło na jednym z pól w Sieniawie. Wywrócił się traktor z przyczepą i przygniótł 47-letniego kierowcę. Kilka godzin wcześniej ciągnik przygniótł 71-latka z Klikuszowej. Apelujemy o ostrożność podczas prac polowych.
W czwartek po południu w Sieniawie doszło do tragicznego wypadku. 47- letni kierujący zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Mężczyzna jechał ciągnikiem z przyczepą samozbierającą po łące, kiedy nagle na wzniesieniu pojazd wywrócił się przygniatając mężczyznę. Służby ratunkowe powiadomił świadek zdarzenia, który próbował ratować poszkodowanego. Na miejsce przyjechali również strażacy z Raby Wyżnej i Sieniawy. Niezbędna była ich pomoc, aby wydostać poszkodowanego spod ciągnika. Niestety nie udało się uratować mieszkańca Sieniawy. Mężczyzna zmarł przed przyjazdem karetki pogotowia.
To już drugie tego typu zdarzenie tego dnia. Kilka godzin wcześniej 71-letni mieszaniec Klikuszowej na posesji został przygnieciony przez ciągnik, po tym jak uderzył w drzewo. Poszkodowany przeżył ale z urazem nogi został przewieziony do szpitala.
Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas wykonywania prac polowych z użyciem sprzętu mechanicznego, zwłaszcza na nierównym terenie.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE