Prace serwisowe na węźle „Poczta Główna. Zobacz, co się zmieni

W poniedziałek, 10 sierpnia rozpoczną się prace na węźle „Poczta Główna” od strony ul. Starowiślnej. W związku z pracami pojawią się zmiany w organizacji ruchu. Najważniejszą zmianą będzie brak lewoskrętu w relacji ul. Westerplatte – ul. Starowiślna. Pojawi się również objazd dla rowerzystów do ul. Wielopole.

Fot. Kraków w Pigułce

Przypomnijmy, że w poniedziałek, 27 lipca zakończyły się prace na węźle przy skrzyżowaniu ul. św. Gertrudy i Dominikańskiej. W tym dniu rozpoczęto wymianę nawierzchni na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Straszewskiego. W tym miejscu odtworzona zostanie także uszkodzona betonowa płyta górna torowiska, roboty potrwają do niedzieli, 2 sierpnia.

Cały czas trwają prace na węźle „Filharmonia”, a od 3 do 10 sierpnia wymieniane będą szyny na torze wewnętrznym pętli „Cichy Kącik”.

Z kolei w poniedziałek, 10 sierpnia rozpoczną się prace serwisowe na węźle „Poczta Główna” od strony ul. Starowiślnej. W tym miejscu wymienione zostaną zwrotnice, krzyżownice i szyny łukowe w kierunku ul. św. Gertrudy oraz dodatkowo szyny łukowe na wyłączonym z ruchu odcinku trasy tramwajowej w rejonie przystanku „Starowiślna”. Prace potrwają do końca sierpnia. W czasie prac obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu – najważniejszą zmianą będzie brak lewoskrętu w relacji ul. Westerplatte – ul. Starowiślna. Pojawi się również objazd dla rowerzystów do ul. Wielopole.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE