Koronawirus w Biedronce w Krakowie. Nowe informacje

Wczoraj rano nasz Czytelnik poinformował nas o wykrytym zakażeniu koronawirusem w Biedronce w Krakowie przy ulicy Kościuszki. Dziś poznaliśmy więcej szczegółów w tej sprawie. 

Fot. Kraków w Pigułce

Pracownik źle się czuł cały tydzień smak węch dopiero w czwartek dostał gorączkę i w piątek nie pojawił się w pracy zgłosił się na badanie a my dostaliśmy w niedzielę info iż potwierdzili. Covid 19” – informuje nasz Czytelnik, pracownik sieci Biedronka.

„Szanowny Panie Redaktorze,

Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować zawsze wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć. Ze względu na pozytywny wynik testu u pracownika naszego sklepu przy ul. Kościuszki w Krakowie profilaktycznie odsunęliśmy od pracy 14 pracowników, którzy mieli z nim styczność. Sklep został natychmiast poddany dezynfekcji przez wyspecjalizowaną firmę i od poniedziałku 3 sierpnia od godz. 7 jest ponownie dostępny dla klientów, a jego załogę stanowią inni pracownicy sieci.

Pragniemy podkreślić, że wszystkie wewnętrzne procedury stosowane przez naszą sieć są zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a w ich realizacji ściśle współpracujemy z lokalnymi organami inspekcji sanitarnej.” – informuje biuro prasowe sieci w komunikacie przesłanym redakcji Krakowa w Pigułce.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE