Sanepid szuka gości Energylandii. Koronawirus?

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Oświęcimiu pilnie poszukuje gości parku rozrywki w Zatorze, którzy byli na terenie obiektu 28 lipca 2020 roku.

Fot. Beata Zawrzel/REPORTER

„Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Oświęcimiu zwraca się do osób przebywających w Parku Rozrywki w Zatorze „Energylandia” w dniu 28 lipca 2020r. o kontakt telefoniczny z najbliższą powiatową stacją sanitarno-epidemiologiczną w miejscu zamieszkania.
Kontakt z call center infolinia: +48 222 500 112″ – głosi komunikat Sanepidu udostępniony na fanapage’u WSSE w Krakowie.

W sprawie zabrał głos sam park rozrywki.

„Komunikat Sanepidu w Oświęcimiu z 7 sierpnia 2020 r. jest procedurą standardową.
Nie precyzuje jednak czy Gość który odwiedził Parku Rozrywki 28 lipca – w momencie pobytu – był zarażony, czy miał kontakt z taką osobą. W związku z tym Energylandia zapewnia, że kadra Parku Rozrywki jest zdrowa, a komunikat ten nie dotyczył żadnego z naszych pracowników. Z informacji uzyskanych przez Park Rozrywki w Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oświęcimiu wynika, że o kontakt proszone są wyłącznie osoby, u których potwierdzono objawy” – napisały władze parku na Facebooku.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE