Klimatyczne miejsca znikną z mapy Krakowa?

Zaczęło się od Dolnych Młynów, miejsca gdzie Krakowianie oraz turyści relaksowali się na leżakach w upalne popołudnia i wieczory. Od dwóch lat wisi nad tym miejscem widmo zamknięcia. Kolejne zawisło nad terenem przy Hotelu Forum. Teraz nadszedł czas na Cichy Kącik. „Bezogródek food truck park” jest kolejny na liście miejsc do zamknięcia. Czy popularne leżakownie znikną z rozrywkowej mapy Krakowa?

fot. Pixabay

Widmo zamknięć kolejnych miejsc w których można wieczorem wypocząć na leżakach, zrelaksować się po ciężkim dniu i spędzić czas przy dobrej muzyce, strawie i napitku związane jest nierozerwalnie z nowymi inwestycjami.

Miejsca te mieszkańcy pokochali i tłumnie oblegają je każdego wieczora. Przyszłość Dolnych Młynów, Przestrzeni przy Hotelu Forum czy food truck parku Bezogródek w Cichym Kąciku rysuje się ponuro.

Jak dotąd nie wiadomo czy którakolwiek z zaplanowanych inwestycji dojdzie do skutku, jednak zarówno Krakowianie jak i turyści wykorzystują każdą noc by spędzić w tych miejscach choć kilka godzin. Za każdym razem obawiają się, że to może być noc pożegnalna.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE