Zbiórka na Margot przekroczyła już 250 tysięcy. Internauci hojnie wpłacają pieniądze

„Potrzebny nam hajs na opłacenie prawników, którzy pomagają w sądzie w sprawie Margot – to pilna sprawa.” – czytamy na zbiórce na portalu zrzutka.pl. Pieniądze płyną szerokim strumieniem – dotychczas zebrano już ponad 250 tysięcy.

Na co zbierają?

„Za pracę nikt nam nie płaci, w działanie inwestowałyśmy własne środki, a nad raportami, badaniami i bzdurnymi ustawami spędzamy nasz własny, bezpłatny czas. Bawiłyśmy się przy tym świtnie, ale by utrzymać poziom potrzebne nam wsparcie. Same nie damy rady.

  1. Potrzebny nam hajs na opłacenie prawników, którzy pomagają w sądzie w sprawie Margot – to pilna sprawa.
  2. W związku z działaniami Fundacji Pro i ich samochodami postanowiłyśmy zrobić kontrę – wypuścić po Warszawie i miastach własne auto, które dla odmiany, nie będzie obrażać osób LGBTQ.
  3. Zamierzamy zrobić jeden z największych dodruków wlep w historii grup LGBTQ, wysłać je do tysięcy osób w całej Polsce, a ew zysk z akcji przeznaczyć na inne grupy aktyiwstyczne – to plany na najbliższe miesiące.
  4. No i czasem przydałby się dodatkowy grosz na druk ulotek, farby, banery plakaty, utrzymanie strony i rozszerzenie działań na inne miasta (bilety, noclegi i wyżywienie).” – czytamy w opisie.

 

 

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE