Wyczekiwana cały rok noc marzeń. Już dziś

W ciągu roku mamy mnóstwo okazji by życzyć innym spełnienia marzeń. Dzisiaj możemy pomyśleć o swoich. Pod osłoną nocy, w ciszy i ciemności. Z kimś bliskim lub samotnie. Wypatrując na niebie naszego osobistego znaku na spełnienie.

fot. Wikipedia

Perseidy znane też pod nazwą łzy św. Wawrzyńca od lat fascynują i przyciągają tłumnie marzycieli pod nocny nieboskłon. W zależności od pogody to niesamowite zjawisko możemy obserwować przez cały trzeci tydzień sierpnia.

Wszystko wskazuje na to, że dzisiejsza noc będzie bezchmurna a na nocnym niebie otrzymamy szansę uchwycić spadającą gwiazdę. Uważajcie na swoje wypowiadane w tych chwilach życzenia i marzenia bo te mogą się spełnić.

Oczywiście to nie dzięki spadającym gwiazdom marzenia się spełniają a dzięki naszej uważności, cierpliwości i wytrwałości w wypatrywaniu tej ulotnej, nieskalanej chwili. Ta noc to nasz egzamin czy potrafimy również w codziennym życiu dostrzec te magiczne chwile. Czy mamy w sobie tyle siły, wiary i miłości.

Może uchwycicie moment spadającej gwiazdy swoim aparatem. Może zechcecie podzielić się z nami miejscem z którego wypatrujecie swojego spełnienia. Czekamy na Wasze relacje i życzymy pięknego spektaklu.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE