Jak NIE poderwać kobiety? Ten mieszkaniec Krakowa wie najlepiej ;)

„No to lipa – love nie będzie” – pisze Straż Miejska Miasta Krakowa.

Fot. Pixabay

– Ej, szybko tutaj – krzyknął do nas wyraźnie pobudzony mężczyzna stojący u wylotu Sławkowskiej. Gdy podeszliśmy i zapytaliśmy go co się stało, wskazał palcem na dwie kobiety i wybełkotał ,,Chciałem wyrwać te dwie d..y”. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. 13-ej.

Po takim wstępie poinformowaliśmy mężczyznę, że nieuzasadnione angażowanie funkcjonariuszy jest wykroczeniem i poprosiliśmy go o dokumenty.
Niestety, rozmowa zwyczajnie nie kleiła się, prawdopodobnie w związku z wypitym przez niego wcześniej alkoholem, którego bukiet zapachowy towarzyszył naszemu dyskursowi przez całą interwencję.

Zapytany o dokładny adres uciął temat odpowiadając ,,to zależy”, wieńcząc swoją wypowiedź soczystym *&^%^%^&. Ponowiliśmy prośbę o adres, ale widać było, że nie ma zamiaru go podać. Zamiast tego skierował w naszą stroną kolejne liczne niecenzuralne sformułowania, które przybrały postać znieważania.

A kiedy stał się agresywny i w ruch poszły ręce, to nie mieliśmy wątpliwości, że do porozumienia nie dojdziemy. Wezwaliśmy na miejsce policję, ostatecznie kończąc temat przewózką mężczyzny do MCPU.

(zdjęcie przykładowe: www.pixabay.com)

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE