Jedna z prowadzących telewizję śniadaniową odchodzi z programu! Wiadomo kto ją zastąpi

Jak dowiedział się portal Plejada.pl, Kinga Rusin odchodzi z „Dzień dobry TVN”. Powodem ma być chęć skupienia się na swoim biznesie i społecznej. Chce też mieć swobodę wypowiedzi. 

Fot. Kraków w Pigułce

Program na antenie TVN gości od 15 lat. Ostatnimi czasy wiele osób z niego odeszło, jak między innymi Magda Mołek, Marcin Meller czy Piotr Kraśko. Ostatni z nich współprowadził program wraz z Kingą Rusin. Pojawiały się spekulacje kto go zastąpi. Jak się okazało, stacja będzie musiała znaleźć dwóch prowadzących.

Jak dowiedział się portal Plejada.pl, Kingi Rusin nie zobaczymy już w telewizji śniadaniowej. Dziennikarka jednak oficjalnie jeszcze nie potwierdziła swojego odejścia. Nieoficjalnie dyrektor programowy, Edward Miszczak, dał jej wolny wybór.

Kinga Rusin chciałaby teraz skupić się na swoim biznesie. Prowadzi ona markę naturalnych kosmetyków. Chciałaby też móc w pełni angażować się społecznie. Jak przekazał portalowi informator, nie podobają się też dziennikarce nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach.

Wiadomo też kto zastąpi Kingę Rusin w programie. Ma to być Agnieszka Woźniak- Starak, która powoli po tragedii związanej ze śmiercią męża, Piotra Staraka, wraca do pracy w telewizji. Do śniadaniówki ma dołączyć na przełomie sierpnia i września.

Kinga Rusin prowadziła „Dzień dobry TVN” od początku istnienia programu.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE