Historia która porywa tłumy. Możesz poznać ją osobiście

To historia podwójna. Historia Nowej Huty, opowiadana jak nigdy dotąd. Historia opowiadana przez człowieka, którego losy są równie porywające jak jego opowieści. Jutro warto spędzić popołudnie z Panem Tadeuszem.

fot. Fundacja Los Polacos

Opowiada z pasją i wiedzą jakiej mogą pozazdrościć najlepsi przewodnicy. Można zatracić się w opowieściach i słuchać o Nowej Hucie jakby o Nowym Jorku. Tak właśnie opowiada Pan Tadeusz. Człowiek, który porywa tłumy. Nie wszyscy znają historię samego przewodnika. A to historia, która nadaje się na powieść.

Pan Tadeusz – kiedyś bezdomny, dzisiaj w centrum uwagi. Z pomocą Fundacji Los Polacos zaczął stawać na własnych nogach. Dzisiaj te nogi oprowadzają po Nowej Hucie a jego barwny i zabawny język potrafi odkrywać przed słuchaczami ciekawostki i anegdoty z ponurej i szarej niegdyś dzielnicy Krakowa.

Spacery z Panem Tadeuszem są darmowe, choć na pewno każda złotówka wsparcia pomoże w opłaceniu rachunków i mieszkania. Pana Tadeusza jednak najbardziej cieszy przebywanie z ludźmi, którym może opowiadać niesamowite historie z początków powstawania Nowej Huty. Zna ją bowiem od podszewki i czuje potrzebę dzielenia się.

Już jutro, w niedzielę 30 sierpnia o godz. 14.00 można będzie doświadczyć takiego spaceru osobiście. Start z Placu Centralnego. To może być zaskakujące i niezapomniane niedzielne popołudnie a Pana Tadeusza warto poznać osobiście.

 

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]