To się nie mieści w głowie! Pacjentka po wypadku opisała realia w krakowskich szpitalach

„Jestem zażenowana sytuacja w polskiej służbie zdrowia. Jako fizjoterapeuta doskonale rozumiem braki w zaopatrzeniach szpitali, braki w lekarzach ale to co się dzieje w szpitalach w Krakowie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.” – napisała Pani Agata.Otóż wczoraj o 19 miałam wypadek na hulajnodze. Po 40 min karetka przyjechała o zabrała mnie do
5 Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie
.Czekając 2 godziny na SOR-ze usłyszałam przez przypadek, że chirurga nie ma od 22 do 7 rano, i ze jak chce czekac to mam czekac jak nie to SAMA mam sobie poszukać innego szpitala. I co najwazniejsze wypisać się SAMA na własna rękę, dodatkowo wypuścili by mnie z welflonem w ręce, gdybym nie zwróciła uwagi.

W bólach i męczarniach dostałam się do
Szpital im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
była to godz. 23. Na oddziale SOR-u pewnien lekarz oburzony zachowaniem w 5 Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie, głośno krzyczał ze płacimy składki, maja obowiązek mnie przyjąć, co to ma byc ze nie ma chirurga. Otrzymałam kwalifikacje koloru zielonego czyli do 4h oczekiwania, dopiero po dwóch zostałam poinformowana, że pewnie poczekam sobie z 7h. Pielęgniarki, ratownicy medycznie chodząc po korytarzu tylko komentowali: o noga jeszcze bardziej spuchła, o posiedzi sobie Pani jeszcze. Nikt nie zainteresował się mna, ani innymi którzy tam byli. Pielęgniarki chodziły sobie i śmieszkowaly. Przez 6h siedziałam na krześle, płacząca z bólu. W między czasie został przywieziony pan pod wpływem alkoholu, którym zajęli się od razu, po 40 min wyszedł. Na zapytanie o co chodzi wszyscy usłyszeli: może trzeba było się napic to szybciej byśmy przyjęli.

Po 6h czekania udałam się do domu. W tym momencie nie jestem w stanie ruszać stopa a krwiak na stopie się powiększa. Płacenie składek zdrowotnych jest bezsensownym, bo w momencie kiedy potrzebujemy pomocy nikt jej nie otrzyma.
Bardzo prosze, wymienione szpitale o komentarz a przede wszystkim
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie
Prosze udostępnijcie ten wpis, bo to co się dzieje wola o pomstę do Boga i obecnego rządu oczywiście

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE