Totalna wyprzedaż w KODANO Optyk! Wszystkie okulary 50% taniej!

Tylko do 12 września w salonach KODANO Optyk w Krakowie będzie można skorzystać z totalnej wyprzedaży i kupić kompletne okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne aż 50% taniej! Salony przy ul. Karmelickiej, w CH Czyżyny oraz Mega Store w Galerii Bronowice zapraszają!

Fot. Materiały prasowe

Totalna wyprzedaż -50%

Za oknem coraz częściej można już dostrzec pierwsze spadające liście, będące oznaką zbliżającej się jesieni. Krótsze i chłodniejsze dni, którym często towarzyszy deszczowa aura sprzyjają spędzaniu wolnego czasu przed ekranem komputera lub telewizora. Dlatego warto skorzystać z TOTALNEJ WYPRZEDAŻY w salonach KODANO Optyk i śledzić losy bohaterów ulubionego serialu w nowych okularach. Tylko do 12 września WSZYSTKIE okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek można kupić aż 50% taniej i to bez żadnych haczyków. Wystarczy przyjść i wybrać swoje wymarzone okulary. Badanie wzroku jest wliczone w cenę, więc to kolejny argument aby zadbać o swój wzrok.

Krakowskie salony KODANO Optyk

Kraków może pochwalić się trzema lokalizacjami salonów KODANO Optyk, co sprawia, że ma ich najwięcej w całej Polsce. Ponadto najnowszy salon, otwarty na początku tego roku, jest największym obiektem sieci KODANO Optyk – niemal 200 m2 powierzchni. Taka ilość miejsca z pewnością pomieści okulary dla każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu! Lokalizacje krakowskich salonów to:

  • KODANO Optyk, ul. Karmelicka 5, tel. 570 300 224
  • KODANO Optyk, Centrum Handlowe Czyżyny ul. Mieczysława Medweckiego 2, tel. 570 900 645
  • KODANO Optyk, Galeria Bronowice ul. Stawowa 61 , tel. 511 123 956

Fot. Materiały prasowe

KODANO Optyk – polska firma, 100% polski kapitał

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce jest aż 20 lokalizacji, w których możemy kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne znanych, światowych marek, takich jak Ray-Ban, Emporio Armani, Dolce&Gabbana, Loretto i wielu innych! Ponadto w salonach KODANO Optyk znajdziemy również akcesoria okularowe, zbadamy swój wzrok, dzięki wykwalifikowanym optometrystom i refrakcjonistom oraz dobierzemy wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.

Przypominamy! Tylko do 12 września w salonach KODANO Optyk w Krakowie trwa TOTALNA WYPRZEDAŻ : aż 50% rabatu na kompletne okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe) i okulary przeciwsłoneczne.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE