Kancelaria Senatu ogłosiła przetarg na hotele dla pracowników.

Senat ogłosił przetarg na miejsca noclegowe dla senatorów. Wśród wymogów jest między innymi minibar, duże łóżko czy sejf. 

Sejm RP. Fot. Katarzyna Czerwińska / Wikipedia

Wymagania izby wyższej polskiego parlamentu są dość wysokie i dotyczą zarówno hotelu w Polsce, jak i za granicą. W zakwaterowaniach poza granicami kraju ważna będzie odległość od polskiego parlamentu czy ambasady. Istotna też będzie ilość gwiazdek- hotel musi mieć powyżej 4 gwiazdek.

Oprócz tego politycy oczekują pokoi o wielkości minumum 25 metrów kwadratowych z prywatną łazienką, która będzie miała odpowiednie wyposażenie. Wśród rzeczy niezbędnych jest suszarka, szlafrok, kapcie i zestaw kosmetyków. Dodatkowo w pokoju musi znajdować się duże łóżko o wymiarach 160×200 cm, sejf, telefon, internet, telewizor, woda, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. Nie może też zabraknąć klimatyzacji, którą będzie można ręcznie sterować, a także minibaru.

Kancelaria wyda na zakwaterowanie w granicach 680 tysięcy złotych w półtora roku. Przetarg został podpisany na ponad tysiąc noclegów.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE