Zmiany w podróżach liniami LOT. Wielu pasażerów się ucieszy!

Jak informuje Wprost, Polskie Linie Lotnicze LOT wychodzą na przeciw swoim klientom i postanowili znieść opłaty za zmiany w podróży. Udogodnienie ma pomóc podczas przemieszczania się samolotem w czasie pandemii.

Jak informuje Wprost, od 10 września pasażerowie mogą bardziej elastycznie zarządzać rezerwacją. Oznacza to między innymi możliwość zmian bez ograniczeń jeśli chodzi o datę i kierunek lotu. Ewentualne dopłaty wiążą się  jedynie z różnicą w cenach w przypadku braku dostępności taryfy, która była początkowo wybrana. Linie tłumaczą, że dzięki temu w czasie pandemii podróżujący zapewni sobie większe bezpieczeństwo i kontrolę nad planowanym lotem. Wystarczy jedynie wejść w zakładkę „Zarządzaj Rezerwacją” i dokonać zmian.

„Rozumiemy potrzeby naszych klientów, którzy w obliczu stale zmieniających się obostrzeń w poszczególnych krajach w związku z globalną pandemią oczekują usługi, która zapewni im maksymalny poziom bezpieczeństwa, komfort i elastyczność w planowaniu podróży. Dotyczy to nie tylko pasażerów, którzy zamierzają wybrać się na urlop wczesną jesienią, ale również stopniowo powracającego ruchu biznesowego.”

-przekazał Wprost Michał Fijoł, członek zarządu LOT.

Nowe zasady obowiązują do biletów kupionych między 10 września a 31 grudnia, na wszystkie połączenia firmy LOT, w każdej taryfie.

Dodatkowymi ułatwieniami w czasie pandemii było wprowadzenie prasy cyfrowej dla wszystkich pasażerów, a także rozszerzenie serwisu pokładowego o nowe przekąski i chusteczki dezynfekujące.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE