Coraz więcej zakażeń w Wiśle Kraków

Na stronie Wisły Kraków pojawił się komunikat w sprawie testów przeprowadzonych we wtorek wśród drużyny i pracowników administracyjnych. Konkrety jednak nie padły.

Fot. Kraków w Pigułce

W klubie Wisła Kraków pojawiły się kolejne zakażenia koronawirusem. Jak informuje Gazeta Krakowska, z nieoficjalnych informacji wynika, że zakażonych jest trzech kolejnych piłkarzy.

W piątek portal interia.pl poinformował, że zakażony jest Jakub Błaszczykowski. Wisła nie potwierdza tych informacji ani nie podaje nazwisk kolejnych zakażonych. Oficjalnie nie podaje nawet liczby.

Komunikat jaki można przeczytać na stronie klubu brzmi:

We wtorek 29 września zawodnicy, sztab szkoleniowy i pracownicy Wisły Kraków, mający kontakt z pierwszą drużyną, poddani zostali kontrolnym testom na obecność SARS-CoV-2. W toku przeprowadzonych badań potwierdzono nowe przypadki wśród przedstawicieli zespołu i pionu administracyjnego.

Osoby te niezwłocznie rozpoczęły izolację, a klub w podjętych działaniach postępuje według wytycznych Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Krakowie oraz Komisji Medycznej PZPN-u.

 

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE