Dorota Gardias zakażona koronawirusem. Publikuje oświadczenie ze szpitala

Dorota Gardias wraz z córka trafiły do szpitala po tym, jak otrzymały pozytywny test na obecność koronawirusa. Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na wszystkie medialne doniesienia i napisała oświadczenie.

Fot. Mateusz Jagielski/East News

„W świetle ostatnich doniesień chciałam wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuję za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie. To dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem wam bardzo, bardzo wdzięczna” – napisała na Instagramie.

„Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID-19, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID” – napisała dziennikarka i dodała, że czuje się już lepiej i ma nadzieję, że powróci do pełni sił.

„Cały czas przebywam w szpitalu, ale mojemu życiu nic nie zagraża. Jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze. Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieję, że szybko się zobaczymy!” – podsumowała Dorota Gardias.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE