Urlop psacierzyński? Nietypowy pomysł jednej z firm

Firma Bolt, zajmująca się przewozem osób, ogłosiła w mediach społecznościowych ciekawą wiadomość. Zdecydowała się poszerzyć pakiet benefitów pracowniczych o urlop psacierzyński.

Fot. Pexels / Pixabay

Bolt na swoim Instagramie ogłosił, że na pracowników będzie czekać nowy urlop w ramach pakietów benefitów pracowniczych. Nazwali go urlopem psacierzyńskim. Jest to inicjatywa, która ma wesprzeć zwierzęta szukające swoich domów. Każdy kto zdecyduje się na adopcje zwierzątka ze schroniska będzie mógł otrzymać 3 dni dodatkowego, płatnego urlopu. Dzięki temu będzie mógł spędzić czas z nowym członkiem rodziny.

„Wierzymy, że długofalowe korzyści wynikające z adopcji psa czy kota wpłyną na dobrostan naszego zespołu. Pandemia, a także zmiany we współczesnym modelu rodziny, wywołały w nas poczucie, że czas niestandardowo podejść do zaspokajania potrzeb naszego zespołu w tak ważnym momencie życia, jak dołączenie nowego, czworonożnego członka rodziny do gospodarstwa domowego”

-przekazała w rozmowie z KMAG people partner Bolt.

O urlop psacierzyński będą mogli ubiegać wszyscy pracownicy Bolt, którzy w ciągu ostatnich dwóch lat zdecydowali się na zabranie czworonoga ze schroniska.

To nie pierwszy raz kiedy Bolt dba o zwierzęta. Rok temu powstała specjalna usługa dla pasażerów pozwalająca za zabranie do samochodu swojego czworonoga. Również nie zabrakło zniżek na przejazdy, związanych ze wsparciem dla zwierząt.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE