Koronawirus w popularnym programie telewizyjnym. Część osób na kwarantannie

Wczoraj swój premierowy odcinek miał program rozrywkowy „Taniec z Gwiazdami”. Wśród uczestników zabrakło jednak 2 tancerzy i jednej gwiazdy. Wszystko z powodu koronawirusa.

Fot. Kraków w Pigułce

W ósmym odcinku „Tańca z Gwiazdami” trzech uczestników. Widzowie nie mogli zobaczyć Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej z powodu zakażenia koronawirusem. Mąż Lenki, Jan Kliment również musiał trafić na kwarantannę. Program o braku uczestników poinformował w mediach społecznościowych.

„W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par 😔Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystkim życzymy zdrowia.”

-czytamy w oświadczeniu.

W związku z brakiem Jana Klimenta, który partnerował Annie Karwan, musiała ona wystąpić u boku innego tancerza. Okazał się nim być Kamil Kuroczko. Mimo zastępstwa, wokalistka odpadła we wczorajszym odcinku.

Koronawirus pokrzyżował plany produkcji jeszcze w marcu, kiedy po 4 odcinkach zdecydowano przełożyć program na wrzesień. Aktualna edycja odbyła się w niepełnym składzie. Zabrakło między innymi Marcina Bosaka i Sylwestra Wilka.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE