Kreatywność w czerwonej strefie. W siłowni powstaje…kościół

Żeby pobudzić kreatywność czasem nie potrzeba kursów motywacyjnych a jedynie wystarczy postawić przeszkodę. I to taką, która wydaje się nie do przeskoczenia. Od soboty wszelkie kluby fitness mają zakaz funkcjonowania ze względu na sytuację pandemiczną. I tu zaczyna się miejsce dla kreatywnego omijania przeszkód. Bo siłownia wcale nie musi działać jak siłownia. 

fot. Pixabay

Siłownie, kluby fitness i aquaparki faktycznie od 17 października nie mogą funkcjonować. To jedno z obostrzeń czerwonej strefy. Zakazu nie mają jednak kościoły ani sklepy.

Z tej okazji postanowili skorzystać właściciele krakowskiego klubu Atlantic Sports. Zamiast na ćwiczenia zapraszają na spotkania religijne w Kościele Zdrowego Ciała. Zamiast wyciskania zachęcają do odpłatnego testowania sprzętu w ich sklepie a squash traktowany jest jako zawody bez udziału publiczności.

Okazuje się, że nawet tak drastyczne obostrzenia jakie przewidywane są w czerwonej strefie, można ominąć.

Na profilu klubu czytamy: Skoro nie mogą funkcjonować zajęcia fitness – od dzisiaj ruszają w naszym klubie zgromadzenia religijne członków związku pn. „Kościół Zdrowego Ciała”. Trudno uwierzyć? W tym świecie wszystko jest przecież możliwe. Oświecony Olek i Czcigodna Gosia zapraszają dzisiaj na wyjątkowe wydarzenia religijne. 

Kochani Klienci,wiemy, że czekaliście na naszą decyzję…My czekaliśmy na Rozporządzenie i mieliśmy cichą nadzieję, że…

Gepostet von Atlantic Sports Fitness Siłownia Squash Klub am Freitag, 16. Oktober 2020

 

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE