Zaginęło dwoje 12-latków! Policja poszukuje dzieci!

Ursynowscy policjanci poszukują 12-letniej Zuzanny SEMENIUK oraz 12-letniego Oliviera SILCZUK. Zaginieni ostatni raz mieli być widziani w dniu 17/10/2020r. około godz. 18:50 na terenie ogródka jordanowskiego przy ul. komisji Edukacji Narodowej w Warszawie. Do chwili obecnej nie powrócili do domu i nie nawiązali żadnego kontaktu z rodziną. Oboje mają wyłączone telefony. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionych o natychmiastowy kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Warszawa Ursynów.

 

Zaginiona Zuzanna Semeniuk ma 165cm wzrostu, jest postawnej budowy ciała, ma długie włosy.

W dniu zaginięcia ubrana była w prostą, granatową kurtkę, szare jeansowe spodnie, białe, sportowe buty typu adidasa, czapkę bejsbolówkę z logo „OBEJ”.

Zaginiony Olivier Silczuk ubrany był w czarne sportowe buty typu adidas, eleganckie materiałowe spodnie, elegancką białą koszulę z kołnierzem, czarną kurtkę z kapturem. Miał ze sobą torebkę na ramię z polskim godłem.

Nastolatkowie poszukiwani są przez Policję na terenie całej Polski.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionych. Osoby, które mogą pomóc w ich odnalezieniu proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Warszawa Ursynów przy ulicy Janowskiego 7, numer telefonu do oficera dyżurnego 47 72 313 31 (czynny całą dobę) lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE