Poseł PiS z koronawirusem. Nieoficjalnie: To z nim miał kontakt Jarosław Kaczynski

Poseł PiS Michał Jach przekazał, że jest zakażony wirusem SARS-CoV-2.  Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualna Polska, to właśnie po kontakcie z Jachem, Jarosław Kaczyński trafił na kwarantannę.

Fot. Jacek Dominski/REPORTER

Michał Jach o swoim zakażeniu poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wynik testu na COVID-19 dostał w niedzielę.

„Drodzy Przyjaciele i wszyscy znajomi, z przykrością muszę Państwa poinformować, że test na koronawirusa potwierdził, że zostałem zakażony i choruję. Informację tą kieruję do osób, z którymi spotkałem się w ostatnim tygodniu (czyli od 12 października). Aha, czuję się dobrze”

-napisał na Facebooku.

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, wśród osób mających kontakt z  Michałem Jachem jest Jarosław Kaczyński. Jarosław Kaczyński pełni teraz rolę szefa Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Obronnych, natomiast poseł Jach jest przewodniczącym Komisji Obrony Narodowej.

Sam Jach nie potwierdził czy miał kontakt z prezesem PiS. W rozmowie z WP odpowiedział jedynie, że to jego prywatna sprawa i nie ma nic do dodania, a wszystkie osoby, które miały z nim styczność zostały poinformowane o jego pozytywnym wyniku testu.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE