Groźny wypadek. Samochód dostawczy najechał na kobietę

W Zakopanem ok. 11.00 doszło do groźnego wypadku z udziałem pieszego. Kierowca samochodu dostawczego wykonując manewr cofania potrącił pieszą. Kobietę po zdarzeniu spod auta wydobyli strażacy. Poszkodowana z licznymi obrażeniami trafiła do zakopiańskiego szpitala. Kierowca furgonetki był trzeźwy.

Fot. Policja

Tuż przed godziną 11.00 na ul. Gładkie w Zakopanem doszło do groźnego wypadku. Kierowca samochodu dostawczego wykonując manewr cofania najprawdopodobniej nie zauważył kobiety znajdującej się za pojazdem w pobliżu wejścia do szpitala.

Samochód najechał na potrąconą kobietę. Na miejsce szybko dotarły służby ratownicze oraz policjanci zakopiańskiej drogówki. Poszkodowaną 64-latkę wydobyto spod auta i przetransportowano do zakopiańskiego szpitala. Obrażenia jakich doznała są poważne. Kierowca samochodu dostawczego był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci zakopiańskiej drogówki i śledczy, którzy w prowadzonym teraz dochodzeniu będą ustalać dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. Apelujemy o ostrożność.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE