Kolejni zakażeni w Wiśle Kraków!

Klub poinformował o nowych zakażeniach w Wiśle Kraków, również w pierwszym składzie. Pozytywne testy na Sars-CoV-2 to wynik badań kontrolnych przeprowadzonych w klubie. 

Fot. Piotr Drabik – Flickr: Nowy stadion Wisły Kraków, CC BY 2.0 / Wikipedia

Kontrolne badania na obecność SARS-CoV-2, przeprowadzone wśród przedstawicieli Wisły, wykazały nowe przypadki z wynikiem pozytywnym, w tym w pierwszym zespole. – czytamy w oświadczeniu klubu.

Władze Wisły poinformowały również o podwyższonym reżimie sanitarnym dla całego zespołu a pierwszy skład trenuje w izolacji.

Osoby z pozytywnym wynikiem testu niezwłocznie zostały poddane kwarantannie, a klub wdrożył niezbędne procedury. Informujemy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich pracowników pion sportowy i administracyjny funkcjonuje w podwyższonym reżimie sanitarnym. Dodatkowo pierwsza drużyna Białej Gwiazdy pracuje w izolacji sportowej, stosując środki ostrożności. Zespół zgodnie z planem przygotowuje się do rywalizacji z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Dodatkowo piłkarze, którzy ukończyli już kwarantannę, zostali włączeni w proces treningowy. Zwiększenie obciążeń następuje systematycznie i uzależnione jest m.in. od obrazu pełnej diagnostyki medycznej.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE