Zaskakujące obostrzenia w PKP. Chodzi o spożywanie posiłków

Od dziś zaszły zmiany w branży gastronomicznej. Nie można odwiedzić restauracji czy pubów, a zamówienie realizowane jest wyłącznie na wynos. Dlatego również w ten sposób jedzenie będzie wydawane w  wagonach WARS.

Fot. Shutterstock

Od dziś w pociągach PKP Intercity wprowadzone są nowe obostrzenia, w związku ze wzrastającą liczbą przypadków zakażeń koronawirusem. Polska trafiła do strefy czerwonej, a nowe zasady wprowadziły zamknięcie działalności stacjonarnej pubów czy restauracji.

Tak więc na miejscu w wagonie WARS nie będzie można spożyć obiadu czy innych zamówionych produktów. Dostępne natomiast będzie zamówienie ich z dostawą do miejsca siedzącego lub na wynos. W drugim przypadku pasażer będzie mógł je zjeść dopiero po wyjściu z pociągu(ale również nie na ulicy, bo to też jest zakazane). Posiłek można będzie zamówić za pośrednictwem aplikacji mWARS lub bezpośrednio u personelu.

Mimo to, pasażerowie pociągów kategorii Express InterCity Premium, a także Express InterCity wciąż będą dostawać poczęstunek będąc w pierwszej klasie oraz wodę podróżując w klasie drugiej.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE